Oferujemy projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Pracę nad projektem rozpoczynamy od zebrania szczegółowych informacji odnośnie upodobań i potrzeb klienta.
Projekt tworzymy w oparciu o posiadany budżet.. Nasze wnętrza są funkcjonalne, każdy mebel przemyślany w najdrobniejszym szczególe. Doradzamy przy doborze elementów wykończeniowych. Przygotowujemy wizualizację 3D

1. WYMIARUJEMY2. DORADZAMY3. WIZUALIZUJEMY4. WYKONUJEMY5. MONTUJEMY6. DBAMY7. DEKORUJEMY
przestrzeń przeznaczoną pod montaż mebli. Nasi fachowcy badają pomieszczenie pod kątem wymiarów, usytuowania przyłączy czy lokalizacji okien.
materiały z , których wykonany zostanie mebel. Powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na strukturę czy kolorystykę materiałów ale także na otoczenie w jakim będzie umieszczony. Na tym etapie doradzamy również korzystanie z naszych dekoracji, które wzbogacają i dodają charakteru Twojemu wnętrzu.
Twój wymarzony mebel/przestrzeń. Po zapoznaniu się z Twoimi preferencjami przygotowujemy wizualizację, którą przedkładamy Twojej ocenie.
precyzyjnie zaprojektowany mebel w ustalonym czasie
wykonane meble i dostarczamy je do Ciebie. Zapewniamy fachowy montaż mebli na wymiar zaprojektowanych i kupionych u nas.
o naszych klientów dlatego po paru tygodniach od montażu kontaktujemy się z Tobą aby upewnić się , że wszystko funkcjonuje prawidłowo.
Marzysz o niepowtarzalnej kuchni/salonie? Oprócz profesjonalnej stolarni ściśle współpracujemy z drukarnią wielkoformatową, która posiada wyspecjalizowany park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać w konkurencyjnej cenie i szybko każdy nadruk i spersonalizować Twoje wnętrze.Oryginalna fototapeta na ścianie, efektowny panel w kuchni zamiast kafelek to wszystko może unowocześnić przestrzeń.Przejdź do działu Dekoracje.