Okleiny na meble to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie indywidualizm.

Nadruk na meblu sprawi, że stanie się niepowtarzalny i spełni wszystkie estetyczne oczekiwania. Jednym z głównych zastosowań tego produktu to fototapety na szafy przesuwne. W naszych meblach łączymy funkcjonalność z indywidualnością. Zaproponujemy okleiny dostosowane do wymagań aranżowanej przestrzeni. Projekt przedstawimy w formie wizualizacji co pomoże Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

Fototapety pozwolą stworzyć unikatowe wnętrze wedle preferencji klienta.

Fototapety na wymiar, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Zobacz ostatnią nowość czyli fototapety 3D. Skrojona na wymiar fototapeta stworzy niepowtarzalny nastrój. Fototapety projektujemy, drukujemy i montujemy – jesteśmy kompleksowi.

Panel kuchenny czy łazienkowy jest wspaniałym motywem wykończenia i ożywienia wnętrza, który można podkreślić odpowiednim oświetleniem.

Dodatkowo oprócz walorów estetycznych szklany panel ułatwia utrzymanie czystości w kuchni czy łazience. Panel to idealny sposób na atrakcyjne i nowoczesne wnętrze. Przygotowując projekt prezentujemy go w formie wizualizacji.

1. DORADZAMY2. TWORZYMY3. MONTUJEMY
jaka fototapeta/okleina/panel będzie najlepszy do Twojego wnętrza.
niepowtarzalną grafikę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Zaprojektujemy wzór, który sprawi. że Twoja przestrzeń będzie unikatowa.
wydruki. Dla nas najistotniejsza jest kompleksowość.