Kuchnia lakier KuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchniaKuchnia lakier meble1meble2

Odkąd aranżacja wnętrz wyburzyła drzwi między pomieszczeniami, kuchnie zagościły na salonach.

Kuchnia stała się kontynuacją mebli salonowych, zgodnych z ich stylem i charakterem całego wnętrza. Sprzedawca w naszym salonie przedstawi Państwu szereg możliwości w zagospodarowaniu przestrzeni w Państwa kuchni, a także w razie potrzeby doradzi wybór materiałów w taki sposób, aby sprostać Państwa wymaganiom finansowym. Decyzja o wyglądzie kuchni należy od Państwa.

Wizytówką każdej firmy jest zarówno biuro, do którego zapraszani są Klienci jak i zadowoleni pracownicy, cieszący się komfortem na stanowisku pracy.

Zorganizowanie pomieszczenia biurowego jest bardzo istotnym elementem budowania wizerunku firmy, począwszy od recepcji stanowiącej pierwsze wrażenie, poprzez salę konferencyjną, biura pracowników, a na gabinecie skończywszy. Każdy mebel dostosowany zostanie do stanowiska pracy, umożliwiając podpięcie urządzeń biurowych, przy jednoczesnym eleganckim zatuszowaniu nieodłącznych elementów pracy biurowej w postaci licznych kabli.

Każda, nawet najbardziej nietypowa wnęka jest dobrym pomysłem, by wykorzystać ją pod zabudowę.

Dobrze przemyślana szafa musi przewidziane miejsce, na ułożone w stertę swetry, jak i luźno powieszone koszule. System szaf, które Państwu proponujemy posiada szereg rozwiązań, które nie tylko umożliwiają przechowywanie wszelkiego rodzaju garderoby, ale także ułatwiają z niej korzystanie. W naszej ofercie znajdziecie Pastwo szeroki wybór półek, wieszaków, koszy oraz szuflad, które wypełnią wnętrze szafy po dokładnym pomiarze i ustaleniu indywidualnych preferencji.

Częścią każdego domu, którą należy urządzać z największą dbałością jest sypialnia.

Komfortowe wnętrze to takie, w którym z największą przyjemnością wypoczywamy, z łatwością zasypiamy, a nade wszystko czujemy się bezpiecznie. Wyposażenie sypialni musi spełniać również warunek użyteczności. Szeroka gama komód, stolików nocnych, a także dużych szaf z pewnością umożliwi praktyczną organizację przestrzeni sypialni. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę mebli zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, by po urządzenie własnych sypialni mogli spać spokojnie.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, dlatego zajmujemy się również zagospodarowaniem przestrzeni w salonie, jadalni czy pokoju dziecięcym i młodzieżowym.

System nowoczesnych mebli w eleganckim stylu stwarza w salonie wiele możliwości aranżacyjnych. Strefa przeznaczona dla całej rodziny musi spełniać potrzeby wszystkich domowników. Inne natomiast potrzeby będzie miał malutki członek Państwa rodziny. Sprostamy wyzwaniom uporządkowania ogromu zabawek i akcesoriów wypełniających pokój dziecięcy.

1. WYMIARUJEMY2. DORADZAMY3. WIZUALIZUJEMY4. WYKONUJEMY5. MONTUJEMY6. DBAMY7. DEKORUJEMY
przestrzeń przeznaczoną pod montaż mebli. Nasi fachowcy badają pomieszczenie pod kątem wymiarów, usytuowania przyłączy czy lokalizacji okien.
materiały z , których wykonany zostanie mebel. Powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na strukturę czy kolorystykę materiałów ale także na otoczenie w jakim będzie umieszczony. Na tym etapie doradzamy również korzystanie z naszych dekoracji, które wzbogacają i dodają charakteru Twojemu wnętrzu.
Twój wymarzony mebel/przestrzeń. Po zapoznaniu się z Twoimi preferencjami przygotowujemy wizualizację, którą przedkładamy Twojej ocenie.
precyzyjnie zaprojektowany mebel w ustalonym czasie
wykonane meble i dostarczamy je do Ciebie. Zapewniamy fachowy montaż mebli na wymiar zaprojektowanych i kupionych u nas.
o naszych klientów dlatego po paru tygodniach od montażu kontaktujemy się z Tobą aby upewnić się , że wszystko funkcjonuje prawidłowo.
Marzysz o niepowtarzalnej kuchni/salonie? Oprócz profesjonalnej stolarni ściśle współpracujemy z drukarnią wielkoformatową, która posiada wyspecjalizowany park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać w konkurencyjnej cenie i szybko każdy nadruk i spersonalizować Twoje wnętrze.Oryginalna fototapeta na ścianie, efektowny panel w kuchni zamiast kafelek to wszystko może unowocześnić przestrzeń.Przejdź do działu Dekoracje.