Kuchnie na wymiar

KUCHNIE NA WYMIAR TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Kuchnie na wymiar to można powiedzieć nasza specjalność a więc jest to produkt w którym się specjalizujemy od ponad 26 lat. Dzięki takiemu doświadczeniu możemy dopasować każdą kuchnię do specyficznych wymogów klienta tak aby oprócz wyglądu kuchnia była funkcjonalna. Bo chyba najważniejszą cechą każdej kuchni jest właśnie jej funkcjonalność gdyż jest to po części miejsce przygotowania posiłków i wszystko musi być pod ręką i mieć swoje funkcjonalne uzasadnienie.
kuchnie-na-wymiar

Jak wybrać kuchnię ?

Oczywiście na rynku możemy spotkać gotowe zestawy kuchni jednak oprócz zazwyczaj dobrej ceny ich zalety się kończą. Jeśli planujemy korzystać z mebli kuchennych przez wiele lat warto zastanowić się czy warto oszczędzać na materiale i należy pamiętać w jakich warunkach użytkowana będzie kuchnia. Szafki muszą wytrzymać ciężar talerzy, garnków i sprzętu AGD, blat narażony jest na wodę, uderzenia oraz wysoką temperaturę. To wszystko bardzo szybko zweryfikuje słabej jakości materiały wżyte do produkcji mebli kuchennych. Gotowe zestawy mebli kuchennych ograniczają nam wybór materiałów z jakich zbudowana jest kuchnia a ponadto często trzeba ją przerobić do naszego pomieszczenia bo po prostu nie pasuje. W przypadku mebli kuchennych na wymiar proces zamawiania składa się z kilku kroków poczynając od dokładnego pomiaru pomieszczenia, następnie tworzymy funkcjonalny projekt, dobieramy odpowiednie materiały na szafki, fronty, blat, uchwyty, zawiasy a następnie przystępujemy do produkcji która uwzględnia wszystkie “niedoskonałości” naszego pomieszczenia tak aby kuchnia była dopasowana idealnie ! Taką kuchnią będziemy cieszyć się przez lata gdyż będzie przez nas zaprojektowana i będziemy wiedzieć z jakich materiałów jest  budowana tak aby spełniała nasze wymagania.
kuchnie-na-wymiar

Jak wygląda proces zamówienia kuchni na wymiar ?

Po pierwsze musimy umówić się na wstępny pomiar w Państwa mieszkaniu lub domu. Nasz specjalista przyjedzie na miejsce, wysłucha potrzeb jakie mamy względem kuchni, dokona pomiaru pomieszczenia następnie za pomocą wzorników pomorze dobrać kolor frontów, blatu, uchwytów i innych elementów. Kolejny etap to projekt wykonany w naszej firmie w programie do projektowania kuchni. Będziemy mieli możliwość zobaczenia już jak nasza kuchnia będzie wyglądała na prezentacji. Następnie po akceptacji projektu zostaje sporządzona umowa określająca wszystkie ważne elementy składowe kuchni oraz terminy jej  wykonania wraz z montażem. Po podpisaniu umowy i wpłaty zaliczki przystępujemy do produkcji która w zależności od komplikowania kuchni może zająć kilka tygodni. Ostatni etap to montaż u klienta i gotowe !
kuchnie-na-wymiar

Umów się z nami na pomiar oraz wycenę, u nas zawsze bezpłatnie !


4 + 4 =