Szafy na wymiar

SZAFY NA WYMIAR WYKORZYSTAJ PRZESTRZEŃ

Szafy przesuwne na wymiar to jeden z naszych głównych produktów a nasze doświadczenie pozwala optymalnie doradzić w wyborze każdemu klientowi. Dobrze zaprojektowana szafa pozwala idealnie zagospodarować oraz wykorzystać np. wnękę lub inne z pozoru nie optymalne miejsce. Szafy wnękowe, przesuwne projektowane na wymiar są bardzo często jednym z najważniejszych mebli w naszym domu. Pozwalają zapanować nad bałaganem i chaosem a przede wszystkim organizują przestrzeń. Jeśli dobrze wykorzystamy przestrzeń i zaprojektujemy dopasowane wnętrze szafy możemy zapomnieć o różnych przedmiotach stojących w kontach pokoi które przekładamy z miejsca na miejsce i nie wiemy co z nimi zrobić. Zdaj się na nasze ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie szaf.

Szafy na wymiar projekt

Każda, nawet najbardziej nietypowa wnęka jest dobrym pomysłem, by wykorzystać ją pod zabudowę. Dobrze przemyślana szafa musi przewidziane miejsce, na ułożone w stertę swetry, jak i luźno powieszone koszule. System szaf, które Państwu proponujemy posiada szereg rozwiązań, które nie tylko umożliwiają przechowywanie wszelkiego rodzaju garderoby, ale także ułatwiają z niej korzystanie. W naszej ofercie znajdziecie Pastwo szeroki wybór półek, wieszaków, koszy oraz szuflad, które wypełnią wnętrze szafy po dokładnym pomiarze i ustaleniu indywidualnych preferencji.

Szafa na wymiar salon

Szafy na wymiar czy gotowe, co wybrać ?

Szafy na wymiar tak jak każdy inny mebel produkowany na indywidualne zamówienie ma jedna główna cechę która jest nie do przecenienia a mianowicie dowolność w indywidualnym zaprojektowaniu mebla. Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia i doświadczenie a do tego nasze cechy indywidualne takie jak wzrost mogą wpływać na to jaki układ i wymiary mają meble.

Ale może zacznijmy od początku a należy zacząć od miejsca w którym nasza szafa stanie. W przypadku szafy na wymiar nie musimy martwić się krzywymi ścianami, podłogą czy np. skośnym sufitem. Nasza szafa idealnie wypełni całą przestrzeń dzięki czemu jej funkcjonalność będzie najwyższa z możliwych. Kolejny temat to kolor, rodzaj materiałów, zawiasy czy listwy to wszystko możemy indywidualnie wybrać dostosowując komfort, wytrzymałość oraz zasoby naszego portfela tak aby wszystko nam pasowało. Ostatni parametr i chyba jeden z najważniejszych to układ półek, wieszaków, koszy w środku naszej szafy, możemy zaufać fachowcom lub zdać się na nasze doświadczenie i dopasować układ indywidualnie. Należy pamiętać, że ten mebel zostanie z nami na wiele lat i warto poświęcić mu troszkę uwagi a to na pewno w przyszłości zaprocentuje.

Szafa na wymiar z grafiką

Szafy na wymiar z grafiką

Szafy na wymiar z grafiką to ostatnio bardzo modny i ciekawy produkt. Generalnie klient wybiera grafikę z naszej bazy zdjęć wysokiej rozdzielczości następnie fronty zostają zadrukowane oraz zabezpieczone laminatem i mamy niepowtarzalna swoją i jedyna szafę. Oczywiście jest możliwy wydruk grafiki z własnych materiałów natomiast zdjęcie powinno być wykonane bardzo dobrym aparatem aby jego jakość i parametry nadawały się do druku wielkoformatowego. Grafika może być nadrukowana bezpośrednio na fronty szafy lub np. dodatkowo przykryta taflą szkła. Konfiguracji jest wiele i najlepiej zapytać dokładnie naszych fachowców którzy doradzą najlepsze rozwiązanie.


Umów się z nami na pomiar oraz wycenę, u nas zawsze bezpłatnie !


4 + 3 =